Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Coaching grupowy


Coaching Grupowy jest metodą zmiany zachowań lub postaw skoncentrowaną na zespołowym rozwijaniu umiejętności grupy z uwzględnieniem indywidualnych celów rozwojowych poszczególnych uczestników. Nastawiony jest na radzenie sobie z wyzwaniami, w oparciu  o indywidualną pracę każdego uczestnika grupy w procesie coachingu prowadzonego przez doświadczonego coacha.


Ważną wartością dodatkową coachingu grupowego, jest możliwość wykorzystywania wzajemnych oddziaływań w grupie, jej dynamiki, zasobów uczestników oraz wymiana personalnych i zawodowych doświadczeń.

W procesie coachingu grupa jest nastawiona na proces i działanie a nie tylko na przyswajanie wiedzy teoretycznej. Członkowie grupy uczą się w wyniku obserwacji i aktywnego uczestnictwa.