Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Księga gości

Księga Gości


Witaj w mojej księdze gości. Jeżeli chcesz możesz coś tu napisać. Wpis będzie pamiątką Twojego pobytu na mojej stronie. Referencje są równie mile widziane.

Dziękuję i pozdrawiam

Dagmara Dmitrzak

3 komentarze:

  1. Świetne artykuły. Przeczytałam z przyjemnością. Daga duże brawa dla Ciebie !

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawo Dagmara. Bardzo mi sie podoba Twoja strona. I dziekuje za wszystko!!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Pani Dagmaro,chciałabym bardzo Pani podziekowac za Pani czas, cierpliwosc, pomoc,wsparcie, dobre slowo, zadania domowe i pozytywne nastawienie. Minelo juz toche czasu od kiedy zakonczylysmy nasze spotkania a ja caly czas wszystko pamietam. Stad wizyta na Pani stronie;) I moze wroce rzucac z Pania palenie bo sam listopad bez papierosa mi nie wystarcza:) Pozdrawiam i dziekuje!!!!

    OdpowiedzUsuń