Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Wybór ścieżki życiowej

Dokonywanie wyborów jest jednym z podstawowych aktów życia, pomaga nam odpowiednio umiejscowić się w czasie i otaczającym nas środowisku. Dokonywanie wyborów i ponoszenie ich konsekwencji to panowanie nad sowim życiem i pozostawanie panem samego siebie.

Wybranie właściwej drogi życiowej...niewątpliwie każdy z nas marzy o spełnieniu i harmonii  w życiu.

Jak dokonać właściwego wyboru? Jak osiągnąć swoje cele? 


Zdarza się, że napotykając trudności na naszej drodze potrzebujemy wsparcia, dzięki któremu będziemy w  stanie odkryć to co nas najbardziej w życiu pociąga, co wywołuje nasz uśmiech, co nam daje radość, co sprawia ze jesteśmy szczęśliwi, a tym samym dokonać właściwych wyborów.

To właśnie wy i tylko wy jesteście odpowiedzialni za waszą rzeczywistość. 

Zapewniając sobie profesjonalne wsparcie,  łatwiej i szybciej odnajdziecie spójność, radość i spełnienie w waszym życiu.