Życzenia Noworoczne

droga do  2019 dagmara dmitrzak polski psycholog montpellier

Dzisiejszy dzień to dla wielu nowy początek. Chcemy zacząć od nowa, z czystą karta, być lepsi, mądrzejsi, szczęśliwsi.... Żeby jednak to wszystko osiągnąć, warto dać sobie chwilę na zastanowienie nad tym jaki był ten nasz ostatni rok. 
Co udało się nam zrealizować, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni, które wydarzenia wzbogaciły nas najbardziej? 
Co chcemy zachować z tego ostatniego roku a z czym się chcemy pożegnać? Czego chcielibyśmy unikać w 2019 roku, a czego chcielibyśmy po prostu więcej?

A teraz najważniejsze, życzenia! Niech rok 2019 będzie rokiem, w którym...

Otworzycie się na nowe doświadczenia
Obudzicie swoje wewnętrzne dziecko
Spojrzycie na siebie i na życie odrobinę mniej serio
Spotka was mnóstwo pozytywnych niespodzianek
Zrealizujecie nowe cele
Będziecie lepsi dla swoich bliskich
Zadbacie o swoje zdrowie i samopoczucie
Skoncentrujecie się na tym co naprawdę ważne

                                              Czego sobie i Wam życzę z całego serca

                                                                              Dagmara Dmitrzak
.

Komentarze

Witaj,
Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują wsparcia lub pomocy psychologicznej.
Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej : stacjonarnej (Montpellier) lub online. Polski psycholog żyjący na co dzien na południu Francji, na skraju dwóch kultur, poleca się do usług.

Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, brak pewności siebie, brak poczucia własnej wartości, brak poczucia bezpieczenstwa, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym polskojęzycznym psychologiem i coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Psycholog Coach Montpellier


Świat się zmienia, dzisiejsze społeczeństwo wymaga od nas nieustannie pełnie sprawności fizycznej i psychiczną. Konsultowanie się z psychologiem nie jest już tematem tabu, wszyscy szukamy skutecznych rozwiązań, aby zachować równowagę psychiczną i żyć pełnią życia.

Aby wspomóc ten proces, Dagmara Dmitrzak, absolwentka psychologii UAM, coach i trenerka stosuje zintegrowane podejście eklektyczne, które łączy podejścia takie jak psychologia pozytywna, psychologia poznawczo-behawioralna i psychologia humanistyczna.

Metody pracy:

-Terapia krótkoterminowa: problemy małżeńskie, depresja, uzależnienie, żałoba, uraz, fobia, lęk, brak pewności siebie, problemy z poczuciem własnej wartości, zaburzenia psychosomatyczne, …

-EFT

-Coaching

-EMDR

-Techniki relaksacyjne

-NLP

-Life coaching i business coaching

- Warsztaty tematyczne i konferencje (zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, utrata masy ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości)Coach Psycholog Montpellier przyjmuje umówione wczesniej wizyty w swoim gabinecie w Montpellier, Francja (dzielnica Hopitaux Facultés), w pobliżu Clapiers, Jacou, Castelnau-le-Lez, Montferrier-sur-Lez, Saint-Clément-de-Rivière, Saint Gely du Fesc, Assas, Prades-le-Lez, oferuje także spotkania przez webcam (skype, messenger, whatsup, google hangouts, appear.in)


Polski Psycholog online
Polski Psycholog Francja