Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Business Contact Management

Zarządzanie kontaktami biznesowymi


Cabinet Properso towarzyszy Państwu w optymalizacji kontaktów z waszymi klientami biznesowymi oraz w zarządzaniu obsługą klienta.


 Properso dostarcza również gotowych rozwiązań aby poszerzać siec kontaktów biznesowych oraz utrzymywać dobre, zdrowe relacje z Państwa najważniejszymi klientami kładąc specjalny nacisk na pozytywną i efektywną komunikacje oraz wzajemny szacunek.
Nasze zadania: 
  • Ułatwienie kontaktów pomiędzy klientami i świadczeniodawca
  • Poprawienie płynności komunikacji pomiędzy dwoma stronami
  • Reprezentowanie Państwa przedsiębiorstwa przed waszymi klientami
  • Pomoc w zdefiniowaniu strategii biznesowej przedsiębiorstwa zgodnie z jego celami
  • Analiza zapytań ofertowych klienta oraz identyfikacja jego potrzeb


Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej proszę o wysłanie wiadomości e-mail na adres cabinet.properso@gmail.com , lub proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Wspólnie określimy, co możemy zrobić, aby lepiej zarządzać kontaktami biznesowymi w Państwa Firmie.