Doradztwo zawodowe

Wybór drogi życiowej, zawodowej  jest wyborem, w związku z którym stawiamy sobie masę różnorodnych pytań: 

Jaką ścieżkę kariery mam wybrać? 
Jaki kierunek rozwoju będzie dla mnie najlepszy? 
Chce się rozwijać ale nie wiem co mam zrobić...
Czy planowana zmiana pracy jest słuszna? 
Jakie są moje mocne strony i co zrobić żeby je właściwie wykorzystać? 
Jak zrealizować moje plany zawodowe?
Jak znaleźć dobrą pracę?
Mam ochotę wszystko rzucić, ale co dalej?
Jak przygotować dokumenty aplikacyjne?
Jak się przygotować do rozmowy o pracę?
Co zrobić żeby mnie przyjęli?

Na to i na inne pytania otrzymasz odpowiedzi w ramach konsultacji z doradztwa zawodowego w ProPerso.
Wspólnie zastanowimy się nad twoim potencjałem i w jaki sposób można go najefektywniej wykorzystać
Sprawdzimy  jaki zawód byłby dla ciebie najwłaściwszy. 
Pomożemy Ci zidentyfikować twoje mocne i słabe strony, a także wskażemy jak doskonalić  kompetencje i umiejętności.  

Wytyczymy ścieżkę kariery zgodna z twoim systemem wartości , potrzebami i przekonaniami. 


Pomożemy Ci odnieść sukces zawodowy na twoich własnych warunkach.

Witaj,
Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują wsparcia lub pomocy psychologicznej.
Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej : stacjonarnej (Montpellier) lub online. Polski psycholog żyjący na co dzien na południu Francji, na skraju dwóch kultur, poleca się do usług.

Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, brak pewności siebie, brak poczucia własnej wartości, brak poczucia bezpieczenstwa, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym polskojęzycznym psychologiem i coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Psycholog Coach Montpellier


Świat się zmienia, dzisiejsze społeczeństwo wymaga od nas nieustannie pełnie sprawności fizycznej i psychiczną. Konsultowanie się z psychologiem nie jest już tematem tabu, wszyscy szukamy skutecznych rozwiązań, aby zachować równowagę psychiczną i żyć pełnią życia.

Aby wspomóc ten proces, Dagmara Dmitrzak, absolwentka psychologii UAM, coach i trenerka stosuje zintegrowane podejście eklektyczne, które łączy podejścia takie jak psychologia pozytywna, psychologia poznawczo-behawioralna i psychologia humanistyczna.

Metody pracy:

-Terapia krótkoterminowa: problemy małżeńskie, depresja, uzależnienie, żałoba, uraz, fobia, lęk, brak pewności siebie, problemy z poczuciem własnej wartości, zaburzenia psychosomatyczne, …

-EFT

-Coaching

-EMDR

-Techniki relaksacyjne

-NLP

-Life coaching i business coaching

- Warsztaty tematyczne i konferencje (zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, utrata masy ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości)Coach Psycholog Montpellier przyjmuje umówione wczesniej wizyty w swoim gabinecie w Montpellier, Francja (dzielnica Hopitaux Facultés), w pobliżu Clapiers, Jacou, Castelnau-le-Lez, Montferrier-sur-Lez, Saint-Clément-de-Rivière, Saint Gely du Fesc, Assas, Prades-le-Lez, oferuje także spotkania przez webcam (skype, messenger, whatsup, google hangouts, appear.in)


Polski Psycholog online
Polski Psycholog Francja