Doradztwo


Doradztwo biznesowe w zarządzaniu i organizacji
 
Jeśli szukasz profesjonalnego partnera w zakresie zarządzania firmą, jej reputacją, kreowania wizerunku lub zbudowania i rozwijania kontaktów z otoczeniem to jesteś pod dobrym adresem. Jestem psychologiem pracy i  pracuję z moimi Klientami nad rozwiązaniami mającymi na celu dalszy rozwój ich organizacji oraz przezwyciężenie pojawiających się trudności w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi jak np rozwiązywanie konfliktów oraz badań biznesowych.

Proponuję wsparcie w następujących obszarach:

 • restrukturyzacja firmy,
 • zarządzania zmianą
 • doradztwo w konflikcie, mediacje i arbitraż
 • optymalizacja procesów, np komunikacji wewnętrznej
 • przygotowanie do wprowadzenia normy ISO
 • przygotowanie wniosków aplikacyjnych (Dotacje UE)
 • analiza potrzeb szkoleniowych
 • rekrutacja kadry pracowniczej
 • określenie celów i działań  krótko i długoterminowych,
 • realizacji założonych celów,
 • określenie alternatywnych kierunków rozwoju,
 • tworzenie tożsamości i wizerunku firmy
 Oraz
 •  implementacji firmy na rynku francuskim
 


Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej proszę o wysłanie wiadomości e-mail na adres cabinet.properso@gmail.com , lub proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Wspólnie określimy, co możemy zrobić, aby usprawnić zarządzanie i organizację w Państwa Firmie.
 


Witaj,
Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują wsparcia lub pomocy psychologicznej.
Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej : stacjonarnej (Montpellier) lub online. Polski psycholog żyjący na co dzien na południu Francji, na skraju dwóch kultur, poleca się do usług.

Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, brak pewności siebie, brak poczucia własnej wartości, brak poczucia bezpieczenstwa, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym polskojęzycznym psychologiem i coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Psycholog Coach Montpellier


Świat się zmienia, dzisiejsze społeczeństwo wymaga od nas nieustannie pełnie sprawności fizycznej i psychiczną. Konsultowanie się z psychologiem nie jest już tematem tabu, wszyscy szukamy skutecznych rozwiązań, aby zachować równowagę psychiczną i żyć pełnią życia.

Aby wspomóc ten proces, Dagmara Dmitrzak, absolwentka psychologii UAM, coach i trenerka stosuje zintegrowane podejście eklektyczne, które łączy podejścia takie jak psychologia pozytywna, psychologia poznawczo-behawioralna i psychologia humanistyczna.

Metody pracy:

-Terapia krótkoterminowa: problemy małżeńskie, depresja, uzależnienie, żałoba, uraz, fobia, lęk, brak pewności siebie, problemy z poczuciem własnej wartości, zaburzenia psychosomatyczne, …

-EFT

-Coaching

-EMDR

-Techniki relaksacyjne

-NLP

-Life coaching i business coaching

- Warsztaty tematyczne i konferencje (zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, utrata masy ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości)



Coach Psycholog Montpellier przyjmuje umówione wczesniej wizyty w swoim gabinecie w Montpellier, Francja (dzielnica Hopitaux Facultés), w pobliżu Clapiers, Jacou, Castelnau-le-Lez, Montferrier-sur-Lez, Saint-Clément-de-Rivière, Saint Gely du Fesc, Assas, Prades-le-Lez, oferuje także spotkania przez webcam (skype, messenger, whatsup, google hangouts, appear.in)


Polski Psycholog online
Polski Psycholog Francja