O mnie


Nazywam się Dagmara Dmitrzak, jestem psychologiem, coachem, trenerem rozwoju osobistego, początkującą bajkopisarką. 
Fot. Anna Marchlewska www.seebyanna.com/

Studia psychologiczne ukończyłam w Poznaniu na wydziale nauk społecznych Uniwersytetu Adam Mickiewicza. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę w dużej korporacji w dziale zasobów ludzkich, jednak potrzeba pomocy i udzielania wsparcia doprowadziła mnie do prowadzenia w tym samym czasie zajęć z zapobiegania uzależnieniom dla młodzieży z placówek poprawczych, a także warsztatów dla kobiet ofiar przemocy w ramach programu "Stop dla Przemocy".

W mojej praktyce psychologicznej zetknęłam się z najróżniejszymi problemami, od tych zupełnie powszechnych do naprawdę ciężkich. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, placówce opiekuńczo wychowawczej, prowadziłam również szkolenia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoliłam sprzedawców, pielęgniarki, wychowawców, menedżerów, a także słuchaczy podyplomowego studium Uniwersytetu Adama Mickiewicza: Psychologia w Zarządzaniu.

Przeprowadzka do Francji zaowocowała zainteresowaniem psychologią pozytywną i rozpoczęcia stosowania jej zarówno w mojej praktyce psychologicznej jak i na co dzień.
Obecnie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Montpellier. Prowadzę spotkania indywidualne, a także zajęcia grupowe oraz warsztaty, które są organizowane w duchu psychologii pozytywnej zorientowanej na klienta i jego potrzeby.

Prowadzę rubrykę psychologia i rozwój osobisty na portalu polonijnym
strefapl.com-psychologia,   oraz przygotowuję artykuły i testy dla działu psychologia w magazynie Layalina Magazine.

Prywatnie interesuję się filmografią, jazzem, motoryzacją i bajkami.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dagmara Dmitrzak

 

Mój życiorys
Rekomendacje

Jestem wpisana do rejestru psychologów departamentu Herault pod numerem
ADELI : 349311019

Jestem członkiem:

Polskiego towarzystwa Psychologicznego
Stowarzyszenia MENSA


Moje wykształcenie to:
2000-2006 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu- mgr Psychologii

2007-2008 ATUT Akademia Treningu Umiejętności trenerskich Negocjator Poznań -  trener biznesu

2012.06-2012.10 Le centre de formation Zen Pro- Formation Devenir Coach

2012.10- Univeriste Paul Valéry Montpellier- studia doktoranckie z psychologii społecznej.

Mój życiorys

Dyplomy i certyfikaty 
  Pracuję w 3 językach:

Angielskim, Polskim,Francuskim


 

 

Witaj,
Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują wsparcia lub pomocy psychologicznej.
Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej : stacjonarnej (Montpellier) lub online. Polski psycholog żyjący na co dzien na południu Francji, na skraju dwóch kultur, poleca się do usług.

Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, brak pewności siebie, brak poczucia własnej wartości, brak poczucia bezpieczenstwa, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym polskojęzycznym psychologiem i coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Psycholog Coach Montpellier


Świat się zmienia, dzisiejsze społeczeństwo wymaga od nas nieustannie pełnie sprawności fizycznej i psychiczną. Konsultowanie się z psychologiem nie jest już tematem tabu, wszyscy szukamy skutecznych rozwiązań, aby zachować równowagę psychiczną i żyć pełnią życia.

Aby wspomóc ten proces, Dagmara Dmitrzak, absolwentka psychologii UAM, coach i trenerka stosuje zintegrowane podejście eklektyczne, które łączy podejścia takie jak psychologia pozytywna, psychologia poznawczo-behawioralna i psychologia humanistyczna.

Metody pracy:

-Terapia krótkoterminowa: problemy małżeńskie, depresja, uzależnienie, żałoba, uraz, fobia, lęk, brak pewności siebie, problemy z poczuciem własnej wartości, zaburzenia psychosomatyczne, …

-EFT

-Coaching

-EMDR

-Techniki relaksacyjne

-NLP

-Life coaching i business coaching

- Warsztaty tematyczne i konferencje (zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, utrata masy ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości)Coach Psycholog Montpellier przyjmuje umówione wczesniej wizyty w swoim gabinecie w Montpellier, Francja (dzielnica Hopitaux Facultés), w pobliżu Clapiers, Jacou, Castelnau-le-Lez, Montferrier-sur-Lez, Saint-Clément-de-Rivière, Saint Gely du Fesc, Assas, Prades-le-Lez, oferuje także spotkania przez webcam (skype, messenger, whatsup, google hangouts, appear.in)


Polski Psycholog online
Polski Psycholog Francja