Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Techniki relaksacyjne

Codzienne życie w pośpiechu jest pełne stresogennych czynników, których w większości nie da się uniknąć i na których działanie nie trudno się uodpornić.

Na szczęście  istnieje możliwość  opanowanie technik, które mogą zminimalizować wpływ stresu na nasz organizm – od technik natychmiastowej pierwszej pomocy w nagłych przypadkach do technik prowadzących do uzyskania długotrwałego wyciszenia i spokoju w życiu codziennym.

Oto lista niektórych z technik relaksacyjnych których używam w codziennej praktyce:

  • trening Jacobsona lub inaczej progresywna relaksacja mięśni
  • trening autogenny Schultza
  • wizualizacje
  • techniki świadomego oddychania np:  "oddychanie  w kwadrat"
  • medytacje, min:"uśmiechanie się wątrobą"
  • krąg doskonałości 
i wiele wiele innych....