Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Coaching indywidualny


Coaching  to proces pomagający ludziom zmieniać się na lepsze, osiągać swoje cele, doskonalić umiejętności, znajdować rozwiązania i odpowiedzi, wzmacniać  posiadane zasoby. 

To również nabywanie nowych umiejętności oraz  korygowanie nieskutecznych zachowań.pod kierunkiem i przy wsparciu coacha.

Coaching jest procesem nastawionym na szybkie i skuteczne osiągnięcie celu. Na skuteczne przejście ze stanu obecnego do stanu pożądanego przy pomocy profesjonalnego wsparcia, odpowiednio zadawanych pytań.


Istotnym elementem coachingu  jest partnerska relacja i wzajemne zaufanie między coachem a klientem.