Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Polski psycholog online Emigracja


Fot. Anna Marchlewska www.seebyanna.com/
Dzień dobry,
Nazywam się Dagmara Dmitrzak, jestem dyplomowanym psychologiem, coachem trenerem rozwoju osobistego.

Sama będąc emigrantką, doskonale rozumiem problemy osób, które do mnie trafiają.

Z moimi polskimi klientami pracuje najczęściej nad problemami związanymi z adaptacją, integracją, samotnością, odizolowaniem od bliskich, smutkiem, emigracją, problemami z poczuciem własnej wartości i poszukiwaniem sensu życia

Poznanianka z pochodzenia, psychologię ukończyłam na wydziale nauk społecznych Uniwersytetu Adam Mickiewicza.   
W mojej wieloletniej praktyce psychologicznej w rożnych sektorach zetknęłam się z najróżniejszymi problemami, od tych zupełnie codziennych do naprawdę skomplikowanych dramatów życiowych
Pracowałam w szpitalu, w poradni zdrowi psychicznego, w sierocińcu, w międzynarodowej korporacji, prowadziłam również szkolenia i zajęcia warsztatowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od kilku lat pracuj
ę w nurcie psychologii pozytywnej.i zawodowo udzielam porad i konsultacji osobom które tego potrzebują.

Mój gabinet, w którym świadczę pomoc psychologiczna lub usługi coachingowe znajduje się na południu Francji w Montpellier, jednak równie chętnie pracuję przy pomocy komunikatorów skype lub gadu-gadu.  
Konsultacja online często jest jedynym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się przemieszczać, dysponują mala ilością wolnego czasu, lub po prostu nie maja w swoim otoczeniu psychologa lub innego specjalisty posługującego się ich rodzimym językiem. Wszyscy wiemy jak trudno mówić o swoich emocjach, doświadczeniach i uczuciach w obcym języku tak aby na pewno być dobrze zrozumianym.
 
Dla tych, którzy maja ochotę się rozwijać, prowadzę  rubrykę "psychologia i rozwój osobisty" na portalu polonijnym
strefapl.com-psychologia,   oraz przygotowuję artykuły i testy dla działu psychologia w magazynie Layalina Magazine (Montpellier).

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dagmara Dmitrzak

 


Jestem wpisana do rejestru psychologów departamentu Herault (34) w Langwedocji pod numerem
ADELI : 349311019

Jestem członkiem:

Polskiego towarzystwa Psychologicznego
Stowarzyszenia MENSA

Pracuję w 3 językach:

Angielskim, Polskim,Francuskim