Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Kiedy do psychologa?

Spotkanie, konsultacja w gabinecie psychologicznym to sprawa bardzo indywidualna. Powodów może być milion i jeden. Kiedy najczęściej trafiamy do psychologa?
 
Kiedy czujemy się samotni, odizolowani, smutni, odrzuceni, zagubieni, kiedy nie czujemy się dobrze we własnej skórze, zbyt duzi, za mali, zbyt grubi, zbyt chudzi, nieszczęśliwi, zakompleksieni, depresyjni, zalęknieni...

Do specjalisty zwracamy się także kiedy w życiu przytrafia nam się sytuacja z którą nie potrafimy sobie sami poradzić.
.


Pomocy psychologicznej poszukujemy również wtedy kiedy jest nam źle w naszym towarzystwie, z nasz
ą rodziną, w naszym związku. Kiedy nie rozumiemy dobrze motywów, które powodują, że zachowujemy się tak jak się zachowujemy, kiedy mamy wrażenie że powtarzamy ciągle te same błędy, kiedy czujemy się nieszczęśliwi sami ze sobą bez żadnego racjonalnego powodu. 

  Czy jakieś granice wiekowe?

Nie ma żadnych granic wiekowych. Od malucha do stulatka, każdy może mieć coś do zrozumienia, powiedzenia, przekazania. Każdy ma prawo do decydowania o swoim własnym życiu i do pozytywnej zmiany.

  Jak wygląda pierwsze spotkanie( konsultacja) ?

Po nawiązaniu kontaktu przez telefon lub email, umówimy się na pierwsze spotkanie w moim gabinecie usytuowanym w Montpellier. Oczywiście istnieje również możliwość konsultacji online
W tym przypadku spotykamy się przez WEBCAM (skype, google hangouts, msn,viber,appear.in).
 
Podczas pierwszego spotkania, porozmawiamy o problemie który Was sprowadza. Usiądziemy twarzą w twarz w zaciszu mojego gabinetu, jest to moment kiedy w całkowitej dyskrecji, możecie podzielić się tym co wam ciąży. otrzymacie szczegółowe informacje o moim sposobie pracy. Od tego momentu ustalimy wspólnie czy i w jaki sposób będziemy dalej pracować. Podejmiemy wspólnie decyzje o częstotliwości i koszcie kolejnych wizyt (które mogą być dostosowane do waszych zarobków). Ustalimy również wstępny harmonogram spotkań.

A co potem ? Spotkania odbywają się w indywidualnym rytmie, od 2 do 8 spotkań w miesiącu. Czas potrzebny na rozwiązanie problemu, uzyskanie wsparcia czy odnalezienie siebie jest pojęciem bardzo indywidualnym, niektórym wystarczają 2 wizyty, innym mało będzie 10 .

W celu uzyskania dodatkowych informacji, serdecznie zapraszam do kontaktu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz