Menu rozwijane

Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej, stacjonarnej lub online.
Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.
Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym psychologiem lub coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.Zarządzanie zmianą

Zarządzanie zmianą w organizacji 

Zmiana organizacyjna to proces istotnych dla przedsiębiorstwa przekształceń i modyfikacji, które mogą dotyczyć różnych aspektów jego działania.

Modyfikacje te najczęściej związane są z potrzebą dopasowania przedsiębiorstwa do ciągle zmieniającego się otoczenia rynkowego, zmiany sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa w celu poprawy jego wydajności,  poprawy pozycji konkurencyjnej, lub po prostu chęcią przyspieszenia rozwoju firmy. 

Zmiana w przedsiębiorstwie nie przebiega według jednego stałego schematu, nie ma uniwersalnej recepty na jej wprowadzenie i prowadzi do rezultatów, które nie są do końca określone, ponieważ każde przedsiębiorstwo jest swoistym, unikalnym organizmem w którym zachodzą określone procesy i interakcje.

Charakterystyczną  cechą procesu zmiany jest to, że wprowadza się ją tam gdzie pojawia się potrzeba jej wprowadzenia, oraz że przewiduje się efekty planowanych przekształceń oraz ich konsekwencje. Zarządzanie zmianą oznacza również umiejętność dostosowania tempa zmian i metod ich wprowadzania do aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa.

Proces zarządzania zmianą powinien zawierać następujące fazy:

1. ustalenie ogólnego celu organizacyjnego
2. rozważanie ważności i wielkości zmiany
3. zidentyfikowanie kultury organizacyjnej
4. określenie ograniczeń krytycznych
5. aktywne włączenie pracowników w proces zmian


Cabinet ProPerso oferuje Wam profesjonalne wsparcie na każdym z powyższych etapów.

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat zarządzania zmianą proszę o wysłanie wiadomości e-mail na adres cabinet.properso@gmail.com , lub proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy.