Polski psycholog Francja

Nazywam się Dagmara Dmitrzak, jestem dyplomowanym psychologiem, coachem, trenerem rozwoju osobistego.
Fot. Anna Marchlewska www.seebyanna.com/

Poznanianka z pochodzenia, psychologię ukończyłam na wydziale nauk społecznych Uniwersytetu Adam Mickiewicza. Już podczas studiów psychologicznych pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego jednak głód nowych doświadczeń doprowadził mnie do pracy w dużej korporacji w oddziale szkoleniowym, gdzie odkryłam w sobie pasję do prowadzenia zajęć grupowych. W tym samym czasie prowadziłam także z powodzeniem zajęcia z zapobiegania uzależnieniom dla młodzieży z rodzin patologicznych, a także warsztaty dla kobiet- ofiar przemocy w ramach programu "Stop dla Przemocy".

W mojej praktyce psychologicznej zetknęłam się z najróżniejszymi problemami, od tych zupełnie codziennych do naprawdę skomplikowanych. Pracowałam w placówce opiekuńczo wychowawczej, w szpitalu,  prowadziłam również zajęcia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoliłam miedzy innymi: sprzedawców, pracowników działów obsługi klienta, pielęgniarki, wychowawców, modelki,  pracowników poczty, menedżerów, a także słuchaczy podyplomowego studium Uniwersytetu Adama Mickiewicza: Psychologia w Zarządzaniu. 


Od kilku lat interesuje się psychologią pozytywną w której nurcie pracuj
ę ze swoimi pacjentami i klientami.
 
Obecnie prowadzę indywidualn
ą praktykę psychologiczna na południu Francji w Montpellier. Pracuje  z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzę spotkania indywidualne, a także zajęcia grupowe oraz warsztaty, które są organizowane w duchu psychologii pozytywne. Udzielam konsultacji stacjonarnych w gabinecie w Jacou, w Montpellier, a także porad online przez Skype. Prowadziłam bezpłatne konsultacje psychologiczne dla Polaków w Tuluzie w ramach programu M4P oraz warsztaty rozwojowe dla Stowarzyszeń "Les Polonaises" i "Appolina". 
 
Prowadzę również rubrykę "psychologia i rozwój osobisty" na portalu polonijnym
strefapl.com-psychologia,   oraz przygotowuję artykuły i testy dla działu psychologia w magazynie Layalina Magazine (Montpellier).

Prywatnie interesuję się filmografią, jazzem, naturalnymi metodami leczenia i bajkami.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dagmara Dmitrzak

 

Mój życiorys
Dyplomy i certyfikaty 
Rekomendacje

Jestem wpisana do rejestru psychologów departamentu Herault pod numerem
ADELI : 349311019

Jestem członkiem:

Polskiego towarzystwa Psychologicznego
Stowarzyszenia MENSA


Moje wykształcenie to:
2000-2006 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu- mgr Psychologii

2007-2008 ATUT Akademia Treningu Umiejętności trenerskich Negocjator Poznań -  trener biznesu

2012.06-2012.10 Le centre de formation Zen Pro- Formation Devenir Coach

2012.10- Univeriste Paul Valéry Montpellier- studia doktoranckie z psychologii społecznej.

Mój życiorys

Dyplomy i certyfikaty 
  Pracuję w 3 językach:

Angielskim, Polskim,Francuskim


 

Witaj,
Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują wsparcia lub pomocy psychologicznej.
Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej : stacjonarnej (Montpellier) lub online. Polski psycholog żyjący na co dzien na południu Francji, na skraju dwóch kultur, poleca się do usług.

Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, brak pewności siebie, brak poczucia własnej wartości, brak poczucia bezpieczenstwa, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym polskojęzycznym psychologiem i coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Psycholog Coach Montpellier


Świat się zmienia, dzisiejsze społeczeństwo wymaga od nas nieustannie pełnie sprawności fizycznej i psychiczną. Konsultowanie się z psychologiem nie jest już tematem tabu, wszyscy szukamy skutecznych rozwiązań, aby zachować równowagę psychiczną i żyć pełnią życia.

Aby wspomóc ten proces, Dagmara Dmitrzak, absolwentka psychologii UAM, coach i trenerka stosuje zintegrowane podejście eklektyczne, które łączy podejścia takie jak psychologia pozytywna, psychologia poznawczo-behawioralna i psychologia humanistyczna.

Metody pracy:

-Terapia krótkoterminowa: problemy małżeńskie, depresja, uzależnienie, żałoba, uraz, fobia, lęk, brak pewności siebie, problemy z poczuciem własnej wartości, zaburzenia psychosomatyczne, …

-EFT

-Coaching

-EMDR

-Techniki relaksacyjne

-NLP

-Life coaching i business coaching

- Warsztaty tematyczne i konferencje (zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, utrata masy ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości)Coach Psycholog Montpellier przyjmuje umówione wczesniej wizyty w swoim gabinecie w Montpellier, Francja (dzielnica Hopitaux Facultés), w pobliżu Clapiers, Jacou, Castelnau-le-Lez, Montferrier-sur-Lez, Saint-Clément-de-Rivière, Saint Gely du Fesc, Assas, Prades-le-Lez, oferuje także spotkania przez webcam (skype, messenger, whatsup, google hangouts, appear.in)


Polski Psycholog online
Polski Psycholog Francja