Konsultacja on-line? Dlaczego nie?

W życiu każdego z nas pojawiają się czasami gorsze chwile. Stres, brak czasu, problemy osobiste lub zdrowotne - to wszystko może obniżyć nam nastrój i wpędzić w długotrwałe przygnębienie. Jest to zupełnie normalne i może się przydarzyć każdemu. Jeśli jednak taki stan utrzymuje się długo i osoba nim dotknięta nie szuka pomocy ani wsparcia ze strony innych, może mieć to negatywny wpływ na wszystkie bez wyjątku sfery życiowe. 


Aby odzyskać wewnętrzny spokój, poczuć radość z życia i rozwiązać swoje problemy warto skorzystać z  profesjonalnej pomocy i skonsultować i przepracować  swój problem z  psychologiem lub doświadczonym coachem. 

Jeżeli masz wrażenie że nikt Cię nie rozumie, jeżeli jesteś w sytuacji, gdzie zawiodły inne środki pomocy albo chcesz po prostu poradzić się kogoś, kto ma odpowiednie doświadczanie, to Cabinet Properso On-line przez skype lub gg , będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać fachową poradę na temat Twojego problemu nie musisz nawet wychodzić z domu. Porada on-line jest doskonałym, rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie chcą bądź nie mają warunków, aby skorzystać ze stacjonarnej formy pomocy. Może to być spowodowane niepełnosprawnością, jak i zwykłym brakiem czasu, czy dużym oddaleniem od najbliższego specjalisty. Używając Internetu, możesz swobodnie, korzystać z porad specjalisty, wtedy kiedy Ci to odpowiada. 

Plusy porady on-line:

 • poufność i bezpieczeństwo- nikt z twojego otoczenia nie musi wiedzieć, że masz problem i szukasz porady u psychologa lub coacha 
 • oszczędność czasu-nie musisz już się przemieszczać, uzyskanie porady następuje szybciej niż w przypadku porady stacjonarnej
 • anonimowość - nikt nie musi wiedzieć kim jesteś, możesz zachować pełną anonimowość

 Jeżeli twoje problemy to:


 • depresja lub obniżony nastrój, 
 •  lęk, 
 •  uzależnienie
 • trudność w zrozumieniu siebie i brak motywacji do działania
 • nerwica, drażliwość i stres
 •  bezsenność lub nadmierna senność
 • problemy wychowawcze z dziećmi i nastolatkami, problemy z rodzicami
 • przemęczenie, chroniczne zmęczenie, wypalenie zawodowe, 
 •  problemy w pracy lub trudności z wyborem drogi zawodowej
 • nieporozumienia w związku lub małżeństwie, kłopoty z wyborem właściwego partnera życiowego,
 • złość, agresja,
 • nieśmiałość, wstyd, zakłopotanie,
 • samotność, trudności w komunikacji z innymi osobami ...to skontaktuj się z nami już dziś >>> • Napisz do nas na adres : cabinet.properso@gmail.com
  Lub skontaktuj się z nami poprzez skype 
  Dodaj mnie do Skype

  Doświadczony psycholog lub coach zapozna się z Twoim problemem, pomoże znaleźć skuteczne i sensowne rozwiązanie, oraz doradzi jak wprowadzić zmianę w twoim życiu.

  Komentarze

  Witaj,
  Ta strona została stworzona z myślą o osobach na emigracji, o Polakach mieszkających za granicą, którzy poszukują wsparcia lub pomocy psychologicznej.
  Znajdziesz tu informacje, artykuły oraz dane kontaktowe aby zasięgnąć porady psychologicznej : stacjonarnej (Montpellier) lub online. Polski psycholog żyjący na co dzien na południu Francji, na skraju dwóch kultur, poleca się do usług.

  Kryzys emocjonalny, problemy małżeńskie, zakręt życiowy, depresja, nerwica, uzależnienia, brak pewności siebie, brak poczucia własnej wartości, brak poczucia bezpieczenstwa, fobie i lęki sprawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych.

  Jeżeli czujesz potrzebę żeby porozmawiać, znajdujesz się w trudnym życiowym momencie, jesteś zagubiony, osamotniony, nie wiesz co ze sobą zrobić, konsultacja z kompetentnym polskojęzycznym psychologiem i coachem jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Psycholog Coach Montpellier


  Świat się zmienia, dzisiejsze społeczeństwo wymaga od nas nieustannie pełnie sprawności fizycznej i psychiczną. Konsultowanie się z psychologiem nie jest już tematem tabu, wszyscy szukamy skutecznych rozwiązań, aby zachować równowagę psychiczną i żyć pełnią życia.

  Aby wspomóc ten proces, Dagmara Dmitrzak, absolwentka psychologii UAM, coach i trenerka stosuje zintegrowane podejście eklektyczne, które łączy podejścia takie jak psychologia pozytywna, psychologia poznawczo-behawioralna i psychologia humanistyczna.

  Metody pracy:

  -Terapia krótkoterminowa: problemy małżeńskie, depresja, uzależnienie, żałoba, uraz, fobia, lęk, brak pewności siebie, problemy z poczuciem własnej wartości, zaburzenia psychosomatyczne, …

  -EFT

  -Coaching

  -EMDR

  -Techniki relaksacyjne

  -NLP

  -Life coaching i business coaching

  - Warsztaty tematyczne i konferencje (zarządzanie czasem, zarządzanie stresem, utrata masy ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości)  Coach Psycholog Montpellier przyjmuje umówione wczesniej wizyty w swoim gabinecie w Montpellier, Francja (dzielnica Hopitaux Facultés), w pobliżu Clapiers, Jacou, Castelnau-le-Lez, Montferrier-sur-Lez, Saint-Clément-de-Rivière, Saint Gely du Fesc, Assas, Prades-le-Lez, oferuje także spotkania przez webcam (skype, messenger, whatsup, google hangouts, appear.in)


  Polski Psycholog online
  Polski Psycholog Francja